250 let

REVOL slaví

 

250 let

Není žádná sranda. Vážně ne. Pokud jste si to ještě nespočítali nebo se Vám ani nechce, tak je to 1768. To je rok vzniku této porcelánky.

Víte, je dost společností s dlouhou tradicí, ale 250 let? Za tu dobu se nashromáždí obrovské zkušenosti. Revol je rodinná firma. To znamená, že aktuálně řídí firmu devátá generace. Rovněž není výjimkou, když v REVOLU pracuje několik generací dělníků. Řemeslo se zkrátka předá z otce na syna, matky na dceru, matky na syna a tak dále. Výsledkem je, že zaměstnanci jsou špička ve svém oboru. Spousta operací je dělaná ručně a jedná se o jemnou a precizní práci. Tady by to bez zaměstnanců skutečně nešlo.

Špička v oboru

Chcete recept, jak být nejlepší na světě?

  1. musí Vás to bavit
  2. najděte si lidi, které to taky baví
  3. to, co děláte, musí mít smysl
  4. dělejte to nejlíp, jak můžete

Tohle všechno smíchejte, přidejte špetku marketingu, trpělivost, krev, pot a vařený brambor a máte vyhráno. Když nemáte brambor, tak se na to můžete rovnou vykašlat, bez toho to nejde.

Je to jednoduché, pokud Vás práce baví a naplňuje, jde to samo. Je to vidět. Víte, pokud se Vám podaří někdy vidět tým lidí REVOLU, tak pochopíte. Všichni jsou zapálení pro věc. Není to nijak hrané, mají takovou tu jiskru v oku. No a jsou hrdí. Jsou hrdí na to, že jsou součástí porcelánky, která už 250 let konkuruje gigantům v oboru. Konkuruje všem obrovským hráčům.

My (společnost TOMGAST Czech Republic s.r.o.) jsme hrdí na naše partnerství s REVOLEM. Zastupujeme ho na českém trhu. Na oslavu 250 let jsme se rozhodli připravit tento web. Naším cílem je přiblížit Vám všem příběh této značky. Asi jste si všimli, že to není obyčejná značka. Jedná se o unikát. I my chceme patřit do rodiny. Chceme, aby jste dostali možnost si koupit výrobky, které jsou ve špičkové kvalitě, úžasném designu a hlavně jsou funkční.

Takže nezbývá než popřát všechno nejlepší.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.